Weselne słodkości

Weselne słodkości

Weselne słodkości z całą pewnością ten temat okaże się niezwykle istotny dla każdego łasucha. Wszak nie ma chyba weselnego przyjęcia, na którym nie pojawiłyby się różnego rodzaju słodkości. Które okazują się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę?

Zdecydowanie najczęściej wybierany jest ślubny tort. Ostatnimi czasy najbardziej popularne okazują się wersje z metalicznym połyskiem albo minimalistyczne. Niejedna Młoda Para decyduje się jednak także na postawienie stołu z babeczkami – każdy z gości może się nimi poczęstować, są urocze i pięknie przystrojone. Niekiedy na tego typu stołach pojawiają się także pączki, naleśniki, żelki, cukierki, landrynki czy też lizaki – wszystko zależy od osobistych preferencji organizatorów. Z takich łakoci cieszą się zarówno dzieci, jak i dorośli.

Dość często (zwłaszcza w miesiącach letnich, gdy słupki rtęci nierzadko przekraczają trzydzieści stopni w słońcu) na deser podawane są lody. Jeszcze jakiś czas temu w modzie było fondue czekoladowe, jednak ostatnimi czasy coraz rzadziej spotykamy je na przyjęciach weselnych. Być może okazywało się po prostu mało praktyczne – wszak rozpuszczoną czekoladą niełatwo się pobrudzić.

Weselne słodkości – dodatkowe inspiracje

Jakie inne propozycje słodkości weselnych przygotowaliśmy dla Was? Gdy chcecie się o tym przekonać, koniecznie zajrzyjcie na najlepszy ślub z LetsWedding.pl. Mamy dla Was tysiące informacji, ciekawostek, artykułów i inspiracji, na pewno z naszą pomocą zorganizujecie ślub i wesele jak z bajki. Zapraszamy zatem do regularnego odwiedzania nas, na pewno znajdziecie wszystko to, czego szukacie!

Komentowanie jest wyłączone.