Florystyka ślubna

Jedną z usług, która odgrywa ważną rolę w trakcie organizacji ślubu i wesela, jest florystyka ślubna. Aranżacje kwiatowe wykorzystujące żywe kwiaty obecnie znaleźć możemy w różnych miejscach.

Podstawowym jest oczywiście kościół, w którym wypada, aby na ołtarzu były żywe kwiaty. Tym zagadnieniem z pewnością zajmie się profesjonalny florysta, który podpowie, jakie kwiaty wybrać, które dadzą najlepszy efekt. Kwiaty dominują także w wystroju sali weselnej. To obok balonów jeden z najpopularniejszych środków upiększających wnętrza przyjęć weselnych.

Warto jest przedyskutować z florystą to, jakie kwiaty w tym miejscu będą najlepsze, które z nich wykorzystać przy stole państwa młodych, a które rozstawić na stołach gości. Przez przystąpieniem do ubierania sali warto jest już zapoznać się z przygotowanymi przez florystę aranżacjami. Te powinien on mieć zestawione w katalogu, bądź też w swoim portfolio. Postarajcie się wybierać te kwiaty, które utrzymają długo świeżość i wytrwają w dobrej formie do samego rana. Jednym z pól, na którym może się popisać florysta, jest samochód pary młodej, który również można przyozdobić kwiatami.

Nie można także zapomnieć o bardzo ważnym bukiecie ślubnym, który powinien być przysłowiową wisienką na torcie w pracy florysty ślubnego.

Komentowanie jest wyłączone.