Co na głowę zamiast welonu?

welonu

Kiedyś wręcz nie do pomyślenia byłoby to, gdyby Panna Młoda nie miała na głowie welonu. Długi, krótki, skromny albo bardzo bogato zdobiony – nieważne jaki, musiał się pojawić. Dziś jednak sytuacja prezentuje się już zupełnie inaczej, projektanci wymyślają coraz to nowsze rozwiązania, dzięki którym każda z bohaterek dnia może się prezentować naprawdę oryginalnie, stylowo i po swojemu. Okazuje się bowiem, że nie wszystkie kobiety są fankami welonów!

Zamiast welonu pomysłów jest mnóstwo!

Jak najbardziej wchodzi w grę diadem lub też połyskująca w świetle przepaska na włosy lub wpinana ozdoba – tego typu rozwiązania bardzo dobrze prezentowały się będą  w przypadku sukien księżniczkowych, z obcisłą górą oraz mocno rozkloszowanym dołem. Jeśli zaś chodzi o kreacje w stylu rustykalnym, idealnym sposobem na podkreślenie owego klimatu jest włożenie na głowę wianka  z żywych kwiatów – to doda każdej Pannie Młodej całego mnóstwa dziewczęcości! Oczywiście to nie jedyne patenty na nakrycie głowy, jeśli bowiem Panna Młoda wystąpi w sukni retro, może mieć na głowie kapelusz. Oryginalnym pomysłem może być też turban. Warto pomyśleć o tym, by wpiąć we włosy uroczego kwiatka – będzie wspaniale!

Serdecznie polecamy nasz komis ślubny – komis sukien ślubnych

Każdorazowo pamiętać trzeba o tym, by nakrycie głowy było w stu procentach dopasowane do stylu kreacji, makijażu oraz gustu Panny Młodej. I kto powiedział, że welon jest jedynym rozwiązaniem?

Komentowanie jest wyłączone.